Masaż polinezyjski LOMI LOMI

 

Lomi Lomi Nui to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach.

Jego ojczyzną są Hawaje. Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota. Charakterystyczne dla

tej techniki jest masowanie PRZEDRAMIONAMI i wykonywanie pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Masaż polinezyjski PRZYPOMINA TANIEC, masażysta masując jednocześnie płynie wraz z dźwiękami dobrze dobranej muzyki, a ciało poddane masażowi odpręża się i uspokaja.

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi działa ODMŁADZAJĄCO, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, OCZYSZCZA z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że rozmasowywane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.

TECHNIKI AUTOMASAŻU pozwolą Ci

rozpoznać i uwolnić własne napięcia. Hawajczycy wierzą, że tylko w rozluźnionym, miękkim ciele może przepływać energia Mana. Jej swobodny przepływ zapewnia nam zdrowie i dobre samopoczucie.